آیا این زن ایرانی‌تبار ملکه مد آلمان می‌شود؟
به روز شده در      چهارشنبه 30 دی 1394     -   Wednesday January 20 2016

در سال‌های اخیر سابقه نداشته که رسانه‌های آلمانی از کارهای یک طراح مد این قدر ستایش کنند. اشپیگل در مورد این طراح ایرانی می‌نویسد: «نوبی طلایی نماینده جدید مد "Made in Germany" در دنیا است. حالا کارشناسان مد در این کشور اروپایی معقدند او می‌تواند ملکه مد المان در آینده نزدیک باشد.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر

هفته مد برلین از روز دوشنبه ۱۸ ژانویه2016 (۲۸ دی) تا روز جمعه22 ژانویه میزبان ۷۰ شوی مد و ۲۰۰ هزار علاقه‌مند از سراسر جهان است. در سال‌های اخیر سابقه نداشته که رسانه‌های آلمانی از کارهای یک طراح مد اینگونه تمجید کنند. این درخشش حیرت‌آور درحالی است که «نوبی طلایی» زن ایرانی‌تبار ۳۷ ساله ساکن برلین تا به حال کاملا ناشناخته بود و در ماه‌های گذشته تنها دو کلکسیون ارائه کرده است.

اشپیگل درباره این طراح ایرانی می‌نویسد: «نوبی طلایی نماینده جدید مد "Made in Germany" در دنیا است.» به گفته اشپیگل نوبی طلایی موفق شده در سال گذشته تنها با ارائه چند "طرح آزمایشی" در وب سایت‌اش نظر کریستیانه آرپ رئیس مجله معتبر "Vogue" را به خود جلب کند. آرپ سپس از او دعوت کرد تا در هفته مد بهاره برلین شرکت کند. اولین کلکسیون نوبی طلایی با چنان موفقیتی همراه بود که "شورای مد آلمان" بی‌درنگ او را در "برنامه حمایتی" خود قرار داد، کلکسیون به هفته مد پاریس فرستاده شد و در آنجا با "کارل لاگرفلد" ملاقات کرد.

"دی ولت" در مقاله مبسوطی در باره نوبی طلایی تحت عنوان "امید جدید مد آلمان" می‌نویسد: «در پشت چهره دخترانه، صدای آرام و تیپ دانشجویی‌اش اما آنچنان رفتار حرفه‌ای نهفته است که همه را متعجب می‌کند».

نوبی طلایی یازده ساله بود که با خانوده‌اش به آلمان آمد. او در آکادمی مد برلین "Esmod" تحصیل کرد و به نوشته دی ولت "خطای فارغ‌التحصیلان رشته مد را مرتکب نشد که فورا آتلیه تاسیس می‌کنند و می‌خواهند وارد دنیای طراحی مد شوند. او ده سال در شرکت‌های مختلف تجربه اندوخت".

بیشتر بخوانید.....
--%>
تبلیغات
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015