شبکه من و تو از هنرپیشگان ایرانی‌تبار ساکن انگلستان دعوت به همکاری کرد
به روز شده در      چهارشنبه 9 تیر 1395     -   Wednesday June 29 2016

شبکه تلویزیونی من و تو که در ایران مخاطبان زیادی دارد از علاقمندان به بازیگری و فیلمسازان ایرانی تباری که در انگلستان اقامت و یا اجازه کار دارند دعوت به همکاری کرد.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر

مدیران تولید شبکه من و تو که دفتر مرکزی آن در لندن واقع است طی یک فراخوان عمومی از کلیه بازیگران و فیلمسازان ایرانی‌تبار ساکن انگلستان که علاقمند به نقش آفرینی در سریال‌های تلویزیونی هستند دعوت به همکاری کرده است. بر اساس محتوای ویدئوی تبلیغاتی که این شبکه در رسانه‌های اجتماعی خود منتشر کرده از علاقه‌مندان خواسته شده تا کلیپی از خود برای این شبکه بفرستند تا بررسی و انتخاب شوند.

محتوای فراخوان منتشر شده اشاره ای به موضوع یا نوع برنامه‌ها و سریال‌هایی که قرار است به زودی در دستور کار تولیدات این رسانه قرار بگیرد نشده اما با توجه به توجه روز افزون تولید سریال‌های ایرانی در خارج از کشور که اخیرا با سرعت و سرمایه بیشتر در رسانه‌ّایی مانند جم در حال ساخت است، باید توقع داشت که مدیران شبکه من و تو نیز خواستار تولیدات نمایشی با نقش آفرینی هنرمندان ایرانی‌تبار باشند.

شرکت مادر شبکه من و تو، کمپانی تلویزیونی مرجان پروداکشن نام دارد که متعلق به کیوان عباسی و مرجان عباسی (اسکندری)، زوج ایرانی مقیم بریتانیا است. شبکه من و تو با استقبال زیادی در ایران روبرو شده و بینندگان زیادی دارد. این شبکه از آغاز کارش تا کنون، توانسته بینندگان بیشتری نسبت به دیگر شبکه‌های ماهواره‌ای نظیر فارسی۱، جم، بی‌بی‌سی فارسی و صدای آمریکا جذب کند و آنها را برای خود نگه دارد.

من و تو یک استودیو دوبله در لس‌آنجلس دارد و بسیاری از آثار مستند این شبکه در این استودیو دوبله و آماده پخش می‌شود.

 

بیشتر بخوانید.....
--%>
تبلیغات
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015