جی‌جی در نیویورک به روی صحنه می‌رود
به روز شده در      دوشنبه 15 آذر 1395     -   Monday December 5 2016

«گلنسا قرچه‌داغی» معروف به GG بازیگر ایرانی آمریکایی سریال معروف تلویزیونی شاهان سانست (Shahs of Sunset) در نیویورک به روی صحنه تئاتر می‌رود.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر

 به گزارش  پایگاه اینترنتی page6، خانم قرچه‌داغی برای بازی در نقش «رابین» در نمایشی خارج از تئاتر برادوی نیویورک با نام «نکات رابطه جنسی برای زنان از یک مرد همجنسگرا» (Sex Tips for Straight Women from a Gay Man) از تاریخ سوم تا دهم دسامبر 2016 برای مدت محدودی به روی صحنه نمایش می‌رود.

این نمایشنامه که حاوی صحنه‌های کمدی و نشاط‌‌‌‌‌‌‌ آور است، جی‌جی را هیجان‌زده کرده و او اعلام کرد که از تهیه‌کنندگان این تئاتر برای دادن فرصت ایفای نقش در این نمایش سپاسگزار است و از اینکه در کنار بازیگران دیگری همچون «گرنت مک درموت» و «مایکل گلاون» قرار می‌گیرد، خشنود است.

این هنرمند 35 ساله ایرانی آمریکایی  گفته کاراکتری که او بازی خواهد کرد بسیار به شخصیت واقعی‌اش شبیه است و اظهار امیدواری کرد تا همه علاقمندان برای دیدن این تئاتر حضور پیدا کنند.

گلنسا قرچه‌داغی بخشی از درآمد حاصل از بازی در این نمایشنامه کمدی و شاد را به بنیاد خیریه «جنگجویان کوچک» که برای یاری به کودکان آسیب‌دیده از بیماری خودایمنی تلاش می‌کند، اختصاص داده است.  

بیشتر بخوانید.....
--%>
تبلیغات
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015