شهرداری «لس‌آنجلس» به دنبال رای شهروندان ایرانی‌تبار
به روز شده در      چهارشنبه 24 آذر 1395     -   Wednesday December 14 2016

کمپین «لس‌آنجلس رای می‌دهد» که توجه ویژه‌ای به جامعه مهاجران ساکن در کالیفرنیا، خصوصا ایرانیان ساکن در محدوده کلانشهر لس‌آنجلس دارد، به طور رسمی از فعالیت‌های خود در جهت اطلاع رسانی به شهروندان دارای حق رای در انتخابات شهرداری لس‌آنجلس‌، پرده برداری کرد.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
این کمپین کارزاری آموزشی و اجتماعی است که هدف آن افزایش مشارکت و آگاهی مدنی در میان رای‌دهنگان واجد شرایط شهر لس‌آنجلس در انتخابات‌های وابسته به شهرداری است.
کمپین «لس‌آنجلس رای می‌دهد» به همت هالی وال کات منشی شهرداری و جینی پک‌، مدیر بخش عملیات انتخابات‌، می‌کوشد تا رای دهندگان ساکن لس‌آنجلس به خصوص مهاجران را برای انتخابات مقدماتی شهرداری در روز 7 مارچ سال 2017 آماده کند.
در انتخابات 7 مارچ‌، شهردار لس‌آنجلس‌، وکیل شهرداری‌، حسابرس این نهاد‌، اعضای شورای شهر نواحی فرد‌، اعضای هیئت مدیره مدارس و اعضای هیئت مدیره کالج های عمومی توسط آرای مردمی انتخاب خواهند شد. 
در این راستا‌، کمپین «لس‌آنجلس رای می دهد» از چندگانگی فرهنگی و تنوع ملیت‌ها در لس‌آنجلس بهره برده و با همکاری تشکل‌ها‌، انجمن‌ها و رسانه‌های 12 ملیت با زبان‌های گوناگون از جمله فارسی‌، در صدد است مهاجران واجد شرایط را تشویق کند تا در تعیین و بهبود شرایط شهر و محل زندگی خود مشارکت داشته باشند.
رای ساکنین ایرانی تبار در برخی مناطق لس‌انجلس به حدی است که می تواند در سرنوشت رویدادهای شهری موثر باشد. 
شایان ذکر است رادیو ایران KIRN 670 AM، به عنوان تنها رادیوی فراگیر فارسی زبان‌ در جنوب کالیفرنیا، برای جلب مشارکت هر چه بیشتر ایرانیان در کنش‌های اجتماعی و شهری، به عنوان پارتنر این طرح وارد عمل شده است.
بیشتر بخوانید.....
--%>

تبلیغات
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015