انتشار تصاویری از رقص باباکرم رییس جمهور اوباما در کاخ سفید
به روز شده در      شنبه 11 1395     -   Saturday December 31 2016

انتشار تصویر رقصیدن رییس جمهوری آمریکا به همراه دستیار ایرانی‌اش در شبکه های اجتماعی داغ شده است. اگرچه این تصویر به آخرین روزهای اسفند 1394 خورشیدی مربوط است اما وزارتخارجه آمریکا روز جمعه 30 دسامبر 2016 آن را به عنوان یکی از تصاویر برگزیده سال 2016 به نقل از عکاس آن، منتشر کرده است.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر

تصویر رقص باباکرم رییس جمهور اوباما با فریال گواشیری در اتاق کار وی در حالی منتشر شده است که وزارتخارجه آمریکا در توضیح ‌آن از قول عکاس آورده است: « یک روز بعد از ظهر، خیلی اتفاقی، پرزیدنت در اتاق کار کنار اتاق کارش، شروع به رقصیدن با دستیار شخصی اش، فریال گواشیری، کرد. فکر می کنم پرزیدنت داشت با او برای عروسی اش تمرین رقص می کرد.»

پیت سوزا، عکاس ارشد کاخ سفید، مجموعه‌ای از عکس‌هایی را که در رویدادهای مختلف در سال ۲۰۱۶ در کاخ سفید یا همراه با پرزیدنت اوباما، خانواده اول و معاون او، جو بایدن گرفته، منتشر کرده است.

پیت سوزا متولد 1954 (61 ساله) اهل ایالت ماساچوست از سرشناس‌ترین عکاسان روز ایالات متحده است که دوبار یکی در دوران رییس جمهور ریگان(1983 -1989) و دیگری در دوران رییس جمهور اومابا، مسئولیت عکاس رسمی کاخ سفید را به عهده داشته است.

بیشتر بخوانید.....
--%>

تبلیغات
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015