ولس فارگو بانک یا مجرم زنجیره‌ای
به روز شده در      چهارشنبه 12 مهر 1396     -   Wednesday October 4 2017

تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
فعالان اقتصادی  حزب دموکرات امریکا خواستار رسیدگی به تخلفات گسترده مجموعه بانکی ولس فارگو و تعیین مجازات‌های بیشتر برای این موسسه مالی شده‌اند.
کمیسیون اقتصادی منسوب به دفاتر مرکزی خدمات مالی در حزب دموکرات با صدور بیانیه‌ای از بانک مرکزی امریکا (فدرال رزرو) و وزارت خزانه داری این کشور خواسته است تا هر چه سریع تر از طریق دستگاه قضائی و مصوبات مربوط به گستره اختلالات مالی به رسوائی‌های اخیر در بانک ولس فارگو بپردازد و این مجموعه را مجبور به پرداخت غرامت‌ها و مجازات‌های سنگین‌تر از آنچه تاکنون متحمل شده سازند.
بنا بر این خبر ولس فارگو متهم به گشایش بیش از 3 میلیون و 500 هزار حساب جعلی و اعطای 570 هزار مورد وام غیر قانونی و صدها هزار تخلف جزِء و کلان در خصوص سپرده‌های صاحبان حساب است.
فعالان دموکرات در این بیانیه از ولس فارگو با عنوان «‌مجرم زنجیره‌ای» نام برده اند که ساختار مالی آن از پایه غیر اصولی و نامتعارف بنا شده است.
گفتنی است احتمال تعطیلی دائمی ولس فارگو به دلیل شکایت‌های اخیر از جمله بیانیه مطروحه بسیار کم است اما چنین اعتراضات قانونی طبعا برای حیات مالی و سوددهی این بانک در آینده مشکل آفرین خواهد بود.
شایان ذکر است مجموعه بانکی ولس فارگو 50 میلیون حساب و 217 هزار کارمند در سراسر ایالات متحده را تحت امور خود جای داده است.
بیشتر بخوانید.....
--%>
تبلیغات
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015