سومین دوره نمايشگاه کتاب تهران بدون سانسور
به روز شده در      پنجشنبه 16 فروردین 1397     -   Thursday April 5 2018

سومین دوره «نمايشگاه کتاب تهران بدون سانسور» همزمان با برگزاري نمايشگاه بين المللي کتاب تهران در خلال دو هفته و در دو قاره اروپا و آمريکاي شمالي برگزار مي‌شود.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
ژرژ اسحاقیان
به گفته ستاد برگزاري سومين «نمايشگاه کتاب تهران بدون سانسور» انتشارات‌هاي باران، فردوسي ، ارزان و  نشر آلفابت ماگزیما(خانه‌ی فرهنگ شاملو)در سوئد، انتشارات فروغ و نشر گردون . نشر سوژه در آلمان، نشر مهري،اچ اند اس مديا در انگلستان،  نشر دنا عقل سرخ در هلند، نشر ناکجا در فرانسه، نشر آفتاب نروژ، نشر دیار کتاب دانمارک، انتشارات سرای بامداد و زاگرس در کانادا و انتشارات شرکت کتاب و مرکز مطالعات ایرانی جردن در آمريکا تا به امروز شرکت‌کنندگان اين نمايشگاه هستند .
در نمايشگاه امسال مانند هر سال فرصت همکاري بين ناشران ايراني خارج از کشور و تعامل انديشه بين خريداران کتاب و ناشران ايراني و غير ايراني براي مبارزه با سانسور شديد حکومتي در داخل ايران فراهم خواهد شد.
برگزار کنندگان اين نمايشگاه، هدف از برپايي آن را اعتراض به سانسور کتب و آثار نويسندگان در داخل ايران و تلاش براي حفظ تماميت انديشه مولفان اعلام کرده‌اند.
اين نمايشگاه در لس آنجلس به ميزباني شرکت کتاب و با مدیریت خانم دکتر ماندانا زندیان در سالن بزرگ و مجهز مراقبت های بزرگسالان بابیلون در سن فرناندو ولی و فقط یک روز آن هم یکشنبه در روز ششم ماه مي 2018 از ساعت 10 بامداد تا 7 شب برپا خواهد بود
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
تبلیع شماره 3
تبلیع شماره 4
تبلیع شماره 5
تبلیع شماره 6
دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس‌آنجلس
دکتر شهریار راد
دکتر کامران یدیدی
خدمات بیمه صوفی
حمید سلیمانیان
تراولور
وستوود ویزن
کیو مارکت
مجیک تل
جواد دهقان
ژرژ اسحاقیان
HEYDARI-SHAHRIAR
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015