با موفقیت در جام ملت‌ها، جواب این بی احترامی را می‌دهیم
به روز شده در      جمعه 30 دی 1397     -   Friday December 21 2018

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از بی احترامی مسئولان به این تیم در آستانه جام ملت‌های آسیا گفت: واقعا از این زشت‌تر نمی‌شد.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
Shiraz
 مسعود شجاعی در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران به تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۷(۱۷ دسامبر ۲۰۱۸) اظهار داشت به قطر می رویم تا تمریناتمان را شروع کنیم. هر  کاری که باید می کردیم انجام دادیم. این اواخر نمی شود کار خاصی کرد. باید از نظر ذهنی آماده باشیم تا تورنمنت سخت را پشت سر بگذاریم.
وی در خصوص غیبت مسئولان دولت جمهوری اسلامی ایران پیش از سفر تیم ملی فوتبال ایران به قطر تاکید کرد: حرفی برای گفتن نیست. اولین بار است این اتفاق می افتد. آنقدر که حرف زدیم به کسی هم بر نخورد. از این زشت تر نمی شود. می رویم برای مردم تلاش می کنیم و نتیجه ای بگیریم تا جواب بی احترامی که به ما شد را بدهیم. آنقدر حرف زده ایم لوث شده است.
کاپیتان تیم ملی درباره شرایط تیم ملی در جام ملت ها گفت: تیم ما آنقدر مستعد است که همه چیز برای نتیجه گرفتن و موفقیت آماده است. فقط کم لطفی مسئولان است که به آن توجهی نداریم و وقتی هم نیست که به آن بپردازیم.
شجاعی در خصوص انتظار بالای مردم از تیم ملی گفت: انتظارات هم کارمان را سخت می کند و هم انگیزه بازیکنان بیشتر می شود تا کار مهمی انجام بدهیم. برای بار آخر می گویم از مسئولان ناامید هستیم و امیدمان به مردم، پیشکسوتان و بازیکنان قدیمی است. امیدوارم هرکسی با هر نظری که هست و با هر عقیده ای که دارد، کنار تیم ملی باشد.
البته باید توجه داشت مسئولان دولت جمهوری اسلامی ایران پیرو خط مشی رهبر کبیرشان خمینی بوده و هستند که برای ملیت اهمیتی قائل نبوده و نیستند. در ادبیاتشان امت را به جای ملت نشاندند و اسلام را به جای ایران.
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
HEIDARI SAMAN
INSIDEFRONTCOVER_BEHKAR PEJMAN ATTONEY AT LAW
Shawn_Sedaghati
Mike-Rahbarian
Shiraz
Jahani
Ferdows
ketab gift
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015