آیا سومین اقدام خرابکارانه جمهوری اسلامی، پس از خلیج فارس و بغداد، باعث نابودی این رژیم می گردد؟
به روز شده در      دوشنبه 30 اردیبهشت 1398     -   Monday May 20 2019

دکتر علی اکبر امیدمهر در مقاله خود حرکت هوشمند،صبورانه و گام به گام آمریکا و متحدینش در منطقه را پس از حمله خرابکارانه رژیم جمهوری اسلامی به چند کشتی امارات متحده و سپس لوله نفتی عربستان را در راستای اجماع رسمی و دولتی جهانی و آمادگی افکار عمومی دنیا خواند.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر

وی به پیامدهای حمله راکتی به نزدیک سفارت آمریکا در بغداد اشاره کرد و گفت: با این کار، از پیوستن ارتش انگلیس به آمریکا در خلیج فارس رسما، رونمایی شد، تا هرگونه حمله مشابه و اقدام خرابکارانه این رژیم، با شواهد و اجماع بیشتری درجامعه جهانی مواجه گردد که به معنی کلید خوردن اقدام موازی از طریق شورای امنیت، با روی میزبودن برنامه اقدام مشابه، علیه رژیم های طالبان و صدام و..می باشد.

دکتر امیدمهر در این مقاله عنوان کرد: این امر(اقدام علیه رژیم از طریق سازمان ملل) هم می تواند در راستای تقویت این نهاد و هم در راستای رفع همه اختلافات فیمابین پنج عضو دائم شورای امنیت، از جمله چین و روسیه با آمریکا (که اخیرا سیگنال های مثبتی، در همراهی با آمریکا ،علیه رژیم داده اند ) و هم سرشکن شدن هزینه این اقدام، بین جامعه جهانی باشد.

وی در ادامه مقاله خود یادآورد شد: اسرائیل دقیقا، استراتژی اخیر آمریکا،یعنی همان تهدید ترامپ(با دم شیر بازی نکن) را در پیش گرفته است.اما تهدید اسرائیل در عمل ،علیرغم ظاهرآن ، فوری تر و حتمی تر است.چون ایران و اسرائیل مرز مشترکی ندارند و در خلیج فارس هم حضور نظامی ندارد.در نتیجه هرگونه شلیک راکت و موشکی ازسوی تروریست های رژیم، اعم از حزب الله و... یعنی تحقق این شرط اسرائیل:( مگر مورد حمله قرار بگیریم،) تلقی خواهد شد.

دکتر علی اکبر امیدمهر در پایان مقاله خود نتیجه گرفته است که محاصره زمینی، دریایی، هوایی (تا حصول به پروسه منطقه پرواز ممنوع) رژیم جمهوری اسلامی ،در حال شکل گیری نهایی است. انجام گشت زنی های امنیتی آمریکا، در حالیکه نیروهایی از ارتش انگلستان را در کنار دارد، با همراهی متحدین منطقه ای،هشدار به شرکت های هوایی،دادن مجوز به آمریکا، از سوی شورای همکاری خلیج فارس، جهت استفاده از خاک این کشورها، بمنظور استقرار نیرو- مهمات،مقدمه آن چیزی است که در شورای امنیت مطرح و رسما تصویب می گردد.

وی در خصوص آخرین اظهار نظر پرزیدنت ترامپ، مبنی بر اینکه دنبال درگیری نیستیم، اما اجازه نخواهم داد،رژیم ایران به سلاح اتمی دست یابد، این گونه تفسیر کرده است که انهدام مراکز اتمی رژیم ، در صدر برنامه های آتی، کلید خورده است. در چنین اوضاعی ،توپ در زمین مردم ایران ، برای آغاز به اقدام و شعله ورکردن آتش نهفته در بطن جامعه و نیز ریزش یک جا و پیوستن نیروهای وسط به مردم و زدن توپ بطور مشترک با مردم، به دروازه رژیم و حصول به پیروزی نهایی است.این فرصت ناب و طلایی ،ممکن است در هر هزار سال، یک بار، به ملتی تعلق بگیرد که در یک سو ،یک رژیم جبار و ستمگر، اما تنها و بی کس و منزوی ،قرار گرفته و در مقابل آن، ملتی تحت ظلم و ستم این رژیم ایستاده، که جهانی بعلت منافع مشترک، با آنهاست. این یک گنجینه و غنیمت تاریخی است نباید آنرا از دست داد.

 

بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright © 2021