7 نفر کشته در اعتراضات مرگبار ایران
به روز شده در      شنبه 25 آبان 1398     -   Saturday November 16 2019

در ادامه تجمعات گسترده مردم در شهرهای مختلف ایران در اعتراض به افزایش نرخ بنزین ، تعدادی از پمپ بنزین ها و خودروهای ناجا به آتش کشیده شد. در پی این اعتراضات نیروهای سرکوبگر نظام بسوی مردم تیراندازی کرده و باعث کشته شدن 7 نفر در شهرهای بهبهان (خوزستان) ، سیرجان، مریوان، اصفهان، شیراز، گلشهر و شهریار کرج شدند.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
Shiraz

 در این تجمعات مردم با بستن جاده‌ها و خیابان‌ها، آتش زدن لاستیک و سر دادن شعارهای از جمله « مرگ بر خامنه ای» اعتراض می‌کنند، در حالی که، نیروهای امنیتی و انتظامی با باتوم، گاز اشک آور، ماشین آپپاش و در مواردی تیراندازی با معترضان برخورد می نمایند.

گزارش شده است در بعضی از نقاط مشهد، بنرهای خامنه ای به آتش کشیده شده است. همچنین اعلام شده است که بدلیل اختلال در عبور و مرور، مدارس اصفهان تعطیل گردید.  

بنا به گزارش های رسیده ، چندین مورد نافرمانی در پرسنل ناجا مشاهده شده است و کادرهای سپاهی با حضور در ناجا نتوانسته اند مدیریت آنها را ساماندهی نمایند.

مزدوران نظام جمهوری اسلامی در تلاش هستند تا تظاهرات مردم را به انحراف بکشانند و در این راستا اقدام به آتش زدن بانک مسکن و بانک ملت در دو شهر کرده اند.

 

 

بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
HEIDARI SAMAN
INSIDEFRONTCOVER_BEHKAR PEJMAN ATTONEY AT LAW
Shawn_Sedaghati
Mike-Rahbarian
Shiraz
Jahani
Ferdows
ketab gift
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015