درخواست پناهندگی شهره بیات داور بین المللی شطرنج از انگلستان
به روز شده در      جمعه 29 فروردین 1399     -   Friday April 17 2020

خبرگزاری ایرانشهر: شهره بیات زاده ۲۳ اسفند ۱۳۶۵ در شهر رشت استان گیلاناست. او نخستین و تنها زن داور بین‌المللی شطرنج رتبه A در آسیا و آموزگار فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) است که داوری مسابقات مهمی از جمله فینال قهرمانی شطرنج بانوان جهان را در کارنامه دارد.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
Ferdows
شهره بیات دارای عنوان استادی فدراسیون جهانی شطرنج و دبیر پیشین فدراسیون شطرنج ایران است. شهره بیات در اواخر مهر ۱۳۹۷ بنا به دلایل نامشخص از سمت خود استعفا کرد و سپس در سال ۲۰۱۹ (میلادی) به عنوان عضو ارشد کمیته داوران فدراسیون جهانی شطرنج و آموزگار فیده انتخاب شد. شهره بیات تا پیش از مهاجرت از ایران به نام ایران، عضو ارشد کمیته داوران فیده بود.
ویرایش
در دی  ماه ۱۳۹۸ انتشار عکس‌های بی‌حجاب شهره بیات در جریان یک مسابقه قهرمانی جهان خبرساز شد. کیومرث بیات، پدر او انتشار این عکس‌ها را «شیطنت عکاسان» خواند و گفت که یک لحظه روسری از سر دخترش افتاده‌است ولی شهره بیات به دلیل عدم امنیت شغلی و موارد مشابه قبلی که به هتک حرمت  و زندان در جمهوری تبهکار اسلامی می انجامد از بازگشت به ایران ، میهن اش خودداری کرد. 
 شهره بیات در مصاحبه ای با شبکه خبری سی ان ان  در روز ۱۴ اپریل اعلام کرد که از کشور انگلستان درخواست پناهندگی سیاسی نموده است. 
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
HEIDARI SAMAN
INSIDEFRONTCOVER_BEHKAR PEJMAN ATTONEY AT LAW
Shawn_Sedaghati
Mike-Rahbarian
Shiraz
Jahani
Ferdows
ketab gift
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015