پیمان ۲۵ ساله راهبردی شیر و اژدها
به روز شده در      جمعه 20 تیر 1399     -   Friday July 10 2020

بیژن خلیلی
(فاصله گرفتن روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران از میراث خمینی )
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
MANSHOORY MIKE
خمینی پس از فریب مردم ایران و جهان و رسیدن به قدرت تا آن جا که توانست ساختارهای ملی و میهنی را به ساختارهایی دینی و مذهبی تغییر داد. امت را به جای ملت نشاند ، مجلس شورای اسلامی را به جای مجلس شورای ملی ، هلال احمر عربی را به جای شیر و خورشید سرخ و پرچم تازی  نشان* را به جای پرچم شیر‌ و خورشید نشان و ...قرار داد  
در درازای چهل سال عمر ننگین جمهوری اسلامی حکومت فقاهتی بارها مجبور به عقب نشینی از این میراث شوم در برابر مردم میهن پرست ایران برای حفظ و بقای خود شده و بر اساس دستورات دینی دست به تقیه زده است. کنار نهادن نام گذاری خلیج ( دریای) پارس به خلیج اسلامی - آوردن و  نمایش منشور  حقوق بشر کوروش بزرگ در موزه ایران باستان از نمونه های بارز این عقب نشینی ها بوده است. اکنون که جمهوری اسلامی منزوی شده در جهان که می رود خود را به دامن امپریالیزم جهانخوار چین بیفکند و قراردادی را دور از چشم ملت ایران منعقد کند با سد سکندر مخالفت مردم میهن پرست ایران در داخل و خارج از کشور روبرو شده بنابراین  دست به دامن شیر چند هزار ساله پرچم ایران شده است. روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای رد گم کردن و  ملی نشان دادن قرارداد ننگین با جمهوری  اسلامی واژه شیر را به عنوان نماد ایران و اژدها را برای نماد چین استفاده کرده است  ( پیمان ۲۵ ساله راهبردی شیر و اژدها ) و شگفت انگیزتر این که بنگاه سخن پراکنی بی بی سی نیز بدون هیچگونه اشاره به فریبکاری این روزنامه با اضافه نمودن پرچم تازی  نشان کنونی ایران به عنوان مقاله جوان( البته با ذکر ماخذ) تیتر مقاله خود نموده است. 
سرنگونی جمهوری اسلامی و جایگزینی آن با یک حکومت سکولار ملی بر اساس اعلامیه جهانی حقوق بشر تنها راه آزادی و رهایی  و استقلال و تمامیت ارضی ایران است.
*یاداوری: ایرانشهری اصیل در پی تعرض به دیگران نیست . استفاده از واژه های عربی بر پرچم و نماد ملی ایران مسئولیت خمینی و همپالکی های اوست. اعراب را در این میانه گناهی نیست.      

 

بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
MICHAEL M. PARTO
MANSHOORY MIKE
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright © 2021