موج جدید تصویب قوانین جدید ضد مسیحییان و مسیحیت در جمهوری اسلامی‌
به روز شده در      سه شنبه 31 تیر 1399     -   Tuesday July 21 2020

در سال گذشته ملت ایران با انواع بلایای طبیعی و بلایای وارد شده از سوی نظام فقاهتی استبدادی جمهوری اسلامی ایران روبرو بوده است.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
MICHAEL M. PARTO
 بلایای طبیعی شامل زلزله، سیل، ریز گردها و کرونا و  بلایای ساخته و پرداخته نظام جمهوری اسلامی شامل ساقط شدن هواپیمای اوکراینی ، زیر دست و پا رفتن مردم در ازدحام در کرمان در عزاداری حکومتی برای قاسم سلیمانی تروریست ضد ایرانی و شیوع دادن کرونا با عدم شفافیت در مورد آن و بسیاری موارد دیگر روبرو بوده است ولیکن در میانه این همه غوغا نظام فقاهتی قوانین شدید و غلاظی نیز علیه اقلیت های مذهبی ایران بدون سر ‌صدا به تصویب رسانده است. یکی از این قوانین علیه دیانا مسیحی و نوکیشان مسیحی  در سکوت کامل خبری است. نظام فقاهتی جمهوری اسلامی ایران هر نوع آموزش های مسیحیت از طریق مجازی و دیجیتال را غیر قانونی اعلام‌کرده است. از این به بعد نه فقط مدرسین تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند بلکه کسانی که در کلاسهای مجازی شرکت می کنند و یا حتی مطلبی را در این زمینه ها می خوانند و حتی کسانی که این خبر را نیز می خوانند می توانند تحت پیگرد قانونی قرار بگیرند. قانون گذاران جمهوری فقاهتی حداقل ۵ سال زندان برای این افراد در نظر گرفته اند که می تواند تا حکم اعدام نیز شامل حال متخلفان از این قانون را شامل شود. 
جامعه بین المللی باید علیه این ظلم و ستم های شبه قانونی علیه اقلیت های مذهبی و نژادی ایران موضع جدی بگیرد و این نظام ضد بشری را تا اعاده حقوق این اقلیت ها منزوی نماید.
 
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
MICHAEL M. PARTO
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015