گاف جدید وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران - گذرنامه جمشید شارمهد آلمانی است
به روز شده در      دوشنبه 13 مرداد 1399     -   Monday August 3 2020

بیانیه به شرح زیر در سامانه گروه تندر در واکنش به خبر دستگیری جمشید شارمهد انتشار یافته است. لازم به یادآوری است که مادر جمشید شارمهد آلمانی و او دارای گذرنامه آلمانی است. بنابراین اگر ادعای وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در رابطه با دستگیری جمشید شارمهد حقیقت داشته باشد باید دولت آلمان در این زمینه واکنش نشان دهد.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
Ferdows
نبرد برای آزادی مردم ایران و آریابوم از چنگال یک رژیم اهریمنی، ضد ایرانی و دست نشانده یک افتخار
 بزرگ است که در تاریخ ۱۴۰۰ ساله هجوم تازیان به ایران زمین تنها نصیب بزرگانی اندک شمار گشته است.
مهندس جمشید شارمهد فرزند کوروش و داریوش و فرزند ایران، یک پدر، یک وطن پرست و آموزگار منش پادشاهی کوروش بزرگ است. اسطوره ای خردمند که گیتی کمتر به خود دیده است.
جمشید شارمهد با تلاش و سختی بسیار با وجود تمام تنگناها و شرایط جسمی نامناسب، بسان یک فرمانده واقعی، دلاورانه و شجاعانه ، رأسا پای در میدانی دشوار و غیرقابل پیش بینی نهاد تا با تمام توان خود درفش کاویانی را به آریا بوم برساند و رسم مبارزه و پدافند از مردم دربند ایران را برخلاف همه ی آنانی که تنها با منبرنشینی و خود پرستی ارث پدری طلب می کنند را بار دیگر در تاریخ یادآور شود.
اینکه بسیارانی در صدد پنهان سازی راه و رسم درست مبارزه و تلاش برای رسیدن به اقتدار واقعی ایرانزمین هستند و از برقراری آیین ریشه ای کوروش بزرگ واهمه دارند هرگز تعجب آور نیست.
اینکه مفلوکان و بی مایگان بسیاری امروز همزبان با جمهوری انیرانی خوشحالی کنند و مبارزه انجمن پادشاهی ایران را وارونه جلوه دهند، نشان دهنده ترس دشمنان ایران و عقده گشایی های دوستداران اسلام ننگین و متری برای تشخیص جبهه دوست و دشمن است.
گزارش دقیق و مستندات مربوط به انجمن پادشاهی ایران – تندر و اطلاعات لازم در مورد وضعیت جناب مهندس جمشید شارمهد، تنها از کانال تلگرام رسمی انجمن پادشاهی و سایت تندر منتشر خواهد شد و داستان سرایی و قصه پردازی شبکه های مختلف مورد تأیید انجمن پادشاهی ایران تندر نمی باشد.
ما بر آن پیمان که بستیم،هستیم.
 
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
HEIDARI SAMAN
Shawn_Sedaghati
Mike-Rahbarian
Shiraz
Jahani
Ferdows
ketab gift
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015