دولت جمهوری اسلامی و محمد جواد ظریف مات در شطرنج سیاست
به روز شده در      جمعه 24 مرداد 1399     -   Friday August 14 2020

با حضور گسترده و نامیمون جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه ، علیرغم کوشش های محمد جواد ظریف برای خنثی کردن اقدامات دیپلوماتیک اسرائیل - امارات متحد عربی و ایالات متحده امریکا ، نزدیکی هر چه بیشتر اسرائیل و اعراب منطقه صورت تحقق به خود می گیرد.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
Jahani
 با اعلام بیانیه مشترک در خصوص عادی سازی کامل روابط بین دو‌کشور امارات و اسرائیل ، از این پس همکاری های هر دو سو در حوزه های مختلف از گردشگری و ارتباطات گرفته تا فن آوری و محیط زیست گسترش می یابد. در بیانیه مشترک تاکید شده است که اسرائیل و امارات متحد عربی    
همکاری‌های خود در زمینه درمان و ساخت واکسنی برای ویروس کرونا را توسعه و شتاب خواهند بخشید و این بدین معناست که تکنولوژی اسرائیلی از این پس از پشتیبانی ثروت امارات  در پیشبرد رفاه اجتماعی برخوردار بود.
ایرانشهر: نزدیکی به اسرائیل در زمان پهلوی دوم در سال‌های ۴۰ خورشیدی ( ۶۰ میلادی) در دستور کار قرار گرفت و ایران توانست از تکنولوژی اسرائیل بهترین بهره برداری را بویژه در  امور کشاورزی  در دشت قزوین و هم چنین ساخت‌کارخانه های مختلف بنماید. با روی کار آمدن رژیم‌جمهوری اسلامی و سیاست های ضد یهودی - ضد اسرائیلی رژیم کلیه همکاری های دو‌کشور متوقف شد. جمهوری اسلامی ایران بدون آن‌که توان آن را داشته باشد  با همه جنگ‌های نیابتی که در ۴۰ سال گذشته  علیه این کشور به راه انداخت نتوانست ضربه ای به آن وارد کند و امروز باید شاهد آن باشد که اسرائیل با همسایگان ایران روابط کامل دوستی و‌مودت برقرار می کند.اینک کشورهای اسلامی و عربی به این‌نتیجه رسیده اند‌که اسرائیل بنا به ادعای جمهوری اسلامی غده سرطانی  منطقه نیست و این جمهوری اسلامی ایران است که غده ای سرطانی است که سبب تشنج و گسترش تروریسم در منطقه شده است. و باید هر چه زودتر ریشه اش در منطقه و البته در ایران خشکانیده شود.   
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
HEIDARI SAMAN
Shawn_Sedaghati
Mike-Rahbarian
Shiraz
Jahani
Ferdows
ketab gift
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015