علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی و شعار مرگ بر آمریکا
به روز شده در      پنجشنبه 16 دی 1400     -   Thursday January 6 2022

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران روز پنجم ژانویه پیش از دیدار دوگانه کشتی آزاد و فرنگی تیم‌های ملی آمریکا و ایران که قرار است در ماه فوریه ( بهمن ماه ) در تگزاس برگزار شود، در یک گفت‌وگوی تلویزیونی اعلام کرد: «مرگ بر آمریکا».
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
«دبیر» که در المپیک سیدنی در سال 2000 مدال طلای کشتی آزاد را برای ایران به ارمغان آورد، گفت: «ما همیشه شعار مرگ بر آمریکا می‌دهیم، اما مهم این است که آن را در عمل نشان می‌دهیم.» دبیر به دروغ افزود: «حتی ممکن است شخص یک پزشک باشد. با کراوات، اما کارش را به خوبی انجام می‌دهد، و می‌گوید مرگ بر آمریکا. بعضی‌ها زیاد حرف می‌زنند اما کار زیادی نمی‌کنند. ما باید در عمل ثابت کنیم که مرگ برای آمریکاست».
دبیر در حالی این حرف‌ها را می زند که ملت ایران، با همه ی تبلیغات دروغین و زهر آگین  که علیه آمریکا و اسرائیل توسط جمهوری اسلامی ایران پخش می کند، حاضر نمی شوند که بر پرچم این دو کشور راه بروند و آنها را لگد مال کنند. 
  ایرانشهر از همه ایرانیان آمریکایی  که در سال های گذشته به این نوع مراودات ورزشی یاری می رسانده اند یادآوری می کند که باید خط خود را از خط جمهوری اسلامی تبهکار ضد آمریکایی جدا کنند و علیه ملت ایران که هوادار صلح و آشتی بویژه با دوستان ایران است، جبهه نگیرند.
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright © 2021