برگزاری مراسم قدردانی از دکتر آرمان حکمتی
فدراسیون یهودیان ایرانی- آمریکایی مفتخر است طی مراسمی( گالا) ازخدمات شایسته، دلسوزانه و بدیع پزشک حاذق «دکتر آرمان حکمتی»، برای تأسیس صندوق موقوفات به نفع فدراسیون یهودیان و حمایت ازسالمندی سالم و اهداء بورس تحصیلی برای پزشکان آینده، قدردانی بعمل آورد.

این مراسم در روز پنج شنبه 24 اکتبر 2019 در ساعت 7:30 بعدازظهر به صرف شام در محل سینای تمپل (کنیسای سینا) واقع در 10400 بولوار ویلشر لس آنجلس برگزار می گردد.

مجری این برنامه خانم  رکسانا رستگارمی باشد و برنامه های سرگرم کننده گروه LIV نیز ارائه می گردد. لازم به ذکر است آغاز این مراسم از ساعت 6 بعدازظهر خواهد بود .

گفتنی است که دکتر آرمان حکمتی دارای مدرک پزشکی از دانشگاه ویرجینا می باشد که دوره انترشیپ و رزیدنتی خود را در دانشگاه کالیفرنیا جنوبی گذرانده است.  او دارای 30 سال تجربه در تخصص داخلی و طب سالمندان می باشد.

دکتر آرمان حکمتی قویاً به قدرت بهبود (Power of Healing)معتقد است و «جسم و روح » سنگ بنای معالجات وی می باشد. وی در سال 2019 برای توانایی ذاتی اش در بهبود بیماری ها، از سوی مجله لس آنجلس به عنوان تاپ دکتر ( دکتر برجسته) معرفی گردید.  

وی در حال حاضر در مرکز پزشکی سیدر ساینای، بیمارستان UCLA  رونالد ریگان و انستیتوی ریهب کالیفرنیا در سنچری سنتر مشغول به فعالیت می باشد.

برای اطلاع بیشتر از مراسم قدردانی دکتر آرمان حکمتی می توانید به آدرس فدراسیون یهودیان ایران- آمریکایی به نشانی زیر مراجعه نمایید.

https://iajf.org

 

 

تبلیغات
تبلیع شماره 3
تبلیع شماره 4
تبلیع شماره 5
تبلیع شماره 6
دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس‌آنجلس
دکتر شهریار راد
دکتر کامران یدیدی
خدمات بیمه صوفی
حمید سلیمانیان
تراولور
وستوود ویزن
کیو مارکت
مجیک تل
جواد دهقان
ژرژ اسحاقیان
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015