دوشنبه 27 اردیبهشت 1400
Monday May 17 2021
بالاخره ایرانیان خارج از‌کشور نیز توانستند بیلبوردی در شهر نیویورک بر پا کنند که رژیم اهریمنی و ضد انسانی جمهوری اسلامی را در نیویورک به مردم کوچه ‌خیابان و افکار عمومی امریکا نشان دهد. ایرانیان خارج از ایران امیدوارند با همین یک بیلبورد تمامی تبلیغات حکومت اسلامی را در هزاران بیلبوردی که در گوشه و کنار ایران با پول ملت ایران بر پا شده اند را خنثی کنند و این‌نمی شود مگر با همکاری همه گروهها و مردم خارج نشین‌که این تک بیلبورد را به تلفن و کامپیوتر هر ایرانی داخل ایران برسانند.
بگذارید تصویری از یک گورستان دسته جمعی به شما بدهیم: تابستان ۱۳۶۷، جایی دور افتاده در جنوب شرقی تهران. دستان لرزان اما جستجوگر خانواده‌ها، خاک نمناک را کنار می‌زنند. نیازی به حفاری عمیق نیست. پیراهن چهارخانه آبی، یک دست کنار سر آن دیگری و پایی بر سینه‌ی دیگری. اینجا خاوران است، یکی از بزرگترین گورستان‌های دسته جمعی ایران. هزاران زندانی سیاسی اعدام شده در دهه ی شصت و بیشتر اعدامیان کشتار دسته جمعی تابستان ۱۳۶۷ در گورهای دسته جمعی به خاک سپرده شده‌اند.
ایرانشهر: در سالگرد یوم هاشوا ( روز یادبود هولوکاست ) در اسرائیل، الی ( الهام ) کهنیم روزنامه نگار برجسته ایرانی آمریکایی در مقاله ای در نشریه واشنگتن اگزمینر با عنوان « هرگز فراموش نکنیم که ایران ( جمهوری اسلامی ایران) هولوکاست را انکار کرد» به نوعی به مقامات دولت پرزیدنت بایدن برای معامله با جمهوری اسلامی ایران هشدار داد. او در این مقاله به رویدادها و گفتارهای مقامات جمهوری اسلامی در سال‌های گذشته اشاره کرد که هولوکاست و جنایت آلمان نازی علیه یهودیان را انکار نموده اند.
ارتباط با ما
رفتن به ابتدای صفحه