راستی آزمایی ایرانشهر در مورد ادعای وزارت امور خارجه آمریکا
به روز شده در      جمعه 7 مهر 1402     -   Friday September 29 2023

خبر درگذشت (قتل) فرامرز جاویدزاد در زندان جمهوری اسلامی و ادعای سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا مبنی بر بی اطلاعی از شهروندی وی، خبرگزاری ایرانشهر را بر آن داشت با دستیابی به اسناد مربوطه، این مهم را راستی آزمایی نماید.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
دکتر کامران یدیدی
خبر قتل فرامرز جاویدزاد در زندان جمهوری اسلامی یک بار دیگر نشان داد که هیچ کس و هیچ گروهی از گزند تیر و یا کمانش تیر این دستگاه مهیب خون آشام جهنمی جمهوری اسلامی، مصون نمی باشد.  
 
 تبلیغات حکومت اسلامی بر این موضوع استوار بوده است که اینان با یهودیان کاری ندارند بلکه با صهیونیستها مخالفند، با عموم بهائیان کاری ندارند، ولی با مبلغان آنها گرفتاری دارند، با مسیحیان کاری ندارند، ولی اجازه نمی دهند مردم مسلمان به مسیحیت بگروند، با درویشان کاری ندارند، ولی اجازه نمی دهند در هیچ محلی تجمع داشته باشند و به هیچ ترتیب به هیچ گروه و قومی غیر از شیعه اجازه نفس کشیدن نمی دهند تا همه را یک دست شیعه کنند. 
جمعیت یهودیان ایران بر اساس آمارهای غیر رسمی در آستانه انقلاب اسلامی بالغ بر صدهزار نفر در یک کشور 33 میلیونی بوده است و امروز باز هم بر اساس یک آمار غیر رسمی حدود 10 هزار نفر یهودی در ایران حدود 90 میلیونی زندگی می کنند و این  با یک محاسبه ساده نشان از 95 درصد پاکسازی قومی است. 
برای مقایسه در اسرائیل یک میلیونی در 1949، حدود 160 هزار عرب زندگی می کردند که اکنون در اسرائیل 10 میلیونی ، جمعیت آنها بالغ بر 2 میلیون است و به راستی چه حکومتی، نژادپرست و فاشیست است و پاکسازی را چه حکومتی انجام می دهد، جمهوری اسلامی یا اسرائیل؟
خبر درگذشت یا قتل فرامرز جاویدزاد در زندان جمهوری اسلامی یک بار دیگر مطالب بالا را ثابت کرد که جمهوری اسلامی فقط می خواهد نه فقط حکومت را یک دست از خودی های شیعه بنماید، بلکه قصد دارد جامعه را از بقیه اقوام و صاحبان عقاید دیگر پاکسازی کند. 
در این میان عجیب ترین و شگفت انگیز ترین واقعه گفته های آقای متیو میلر سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا می باشد و برای آن که مسئولیتی را نپذیرد، اظهار کرد که دولت آمریکا هیچ اطلاعی از نحوه اقامت و حضور فرامرز جاویدزاد در امریکا ندارد. 
برای راستی آزمایی این مطلب، خبرگزاری ایرانشهر سند شرکتی که مرحوم جاویدزاد در سال 1983 با نام اولیویا کوچ در کالیفرنیا تأسیس کرده است، را منتشر می کند. اگر این خبرگزاری به این سند دست یافته است، آیا دستگاه های عریض و طویل اطلاعاتی آمریکا از حضور این فرد در آمریکا و نحوه اقامت او در این کشور بی خبر بوده اند! 
 
لازم به ذکر است، فرامرز جاویدزاد، زندانی ایرانی- یهودی در روز جمعه 31 شهریور ماه دچار خونریزی معده و افت شدید فشار خون شد که به دلیل  عدم رسیدگی به موقع پزشکی جان باخت. این شهروند ایرانی- آمریکایی ساکن لس‌آنجلس،  در زمان حضور در ایران در اسفند 1400 توسط ماموران وزارت اطلاعات بازداشت شد و  روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان تهران ادعا کرده که این زندانی به بیمارستان منتقل شده و پس از عمل جراحی « با اصرار و رضایت شخصی » از بیمارستان ترخیص و به زندان برگردانده شده است! 
همچنین خاطر نشان می گردد که خانواده مرحوم فرامرز جاویدزاد طی این مدت، هر گاه برای پرداخت وثیقه به دادگاه مراجعه می کردند، با افزایش مبلغ وثیقه بدون هیچ دلیلی روبرو می شدند و عملاً این زندانی نمی توانست آزاد شود. 
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
دکتر کامران یدیدی
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright © 2021