حضور جنجالی علی علیزاده در راهپیمایی روز قدس در لندن
به روز شده در      دوشنبه 29 خرداد 1396     -   Monday June 19 2017

انتشار تصاویر حضور علی علیزاده در راهپیمایی روز قدس در لندن با واکنش های زیادی روبرو شده است. مزدور، خائن، خود فروخته، کارشناس تقلبی و پناهنده سیاسی دروغین از واژه هایی است که در اعتراض به استفاده از وی به عنوان کارشناس تلویزیون بخش فارسی بی بی سی در فضای مجازی رد و بدل می شود.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
تبلیع شماره 5

راهپیمایی قدس یک حرکت سیاسی است که به بهانه دفاع از فلسطینی ها و به پیشنهاد روح الله خمینی می کوشد تا به احساسات یهود ستیزانه با تم اسلامی پاسخ گوید. این راهپیمایی در ایران در آخرین جمعه ماه رمضان و در برخی شهرهای اروپا  در آخرین یکشنبه همین ماه قمری برگزار می شود.

اگرچه حضور در این مناسبت حکومتی که با تدارک منابع رسمی جمهوری اسلامی و با هزینه کرد دولت ایران در داخل و خارج از این کشور برگزار می گردد، همواره با شعارهای یهودستیزانه همراه بوده است اما اینبار حضور جنجالی علی علیزاده در راهپیمایی روز قدس در لندن در حالی که پرچم گروه تروریستی حزب الله لبنان را برافراشته است نشان می دهد که وی مغایر با کلیه اصول بین الملل و در دفاع از یک گروه شبه نظامی که در فهرست گروه های تروریستی وزارت خارجه آمریکا و همچنین ده ها نهاد بین المللی دیگر قرار دارد، مرتکب جرم گردیده است.

علیزاده کمتر از 10 روز پیش از این نیز در یک برنامه تلویزیونی جمهوری اسلامی با مجری گری یکی از افراطی ترین مجریان راستگرای تلویزیون دولتی ایران حاضر شد و به دفاع تمام قد از رژیم اسلامی پرداخت.

این همه در حالی است که علی علیزاده به عنوان پناهنده سیاسی در انگلستان اقامت دارد و افشای این امر اذهان مستقل را با این سوال روبرو می کند که چطوردولت انگلستان برای حمایت از کسی که تا این اندازه در حمایت از جمهوری اسلامی کوشاست در مقابل همان جمهوری اسلامی، به وی پناهندگی داده است؟

بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
تبلیع شماره 3
تبلیع شماره 4
تبلیع شماره 5
تبلیع شماره 6
دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس‌آنجلس
دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در ارواین
دکتر شهریار راد
دکتر کامران یدیدی
خدمات بیمه صوفی
همایون خرسندی
فرزانه حریت
حمید سلیمانیان
تراولور
وستوود ویزن
کیو مارکت
مجیک تل
جواد دهقان
ژرژ اسحاقیان
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015