محبوبه بیات بازیگر ایرانی به فرانسه پناهنده شد
به روز شده در      دوشنبه 20 بهمن 1393     -   Monday February 9 2015

محبوبه بیات با شرکت در یک برنامه تلویزیونی که امروز بیستم بهمن 1393 از رسانه افق ایران پخش شد، اعلام کرد که به فرانسه پناهنده شده‌است. این بازیگر سینما و تلویزیون ایران از سال 1388 و در پی انتخابات مناقشه برانگیز ریاست جمهوری در ایران، هیچ نقشی در سینما و تلویزیون دولتی آن کشور ایفا نکرده بود.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر

به گزارش خبرگزاری ایرانشهر، محبوبه بیات از بازیگران پیشکسوت در سینما و تئاتر ایران روز دوشنبه نهم فوریه 2015 با شرکت در یک برنامه تلویزیونی که از رسانه افق ایران -نزدیک به شاهزاده رضا پهلوی- پخش شد، اعلام کرد که به دولت فرانسه پناهنده شده‌است و قصد بازگشت به ایران را ندارد.

این هنرمند ایرانی تبار که از سال 1353 و با بازی در فیلم گوزن‌ها به کارگردانی مسعود کیمایی کار خود را در سینمای ایران آغاز کرده است تا سال 1388 خورشیدی در ده‌ها فیلم، سریال و تئاتر ایفای نقش نموده بود.

خانم بیات پس از انتخابات سال 1388 خورشیدی که به اعتراضات گسترده خیابانی مردم انجامید، در هیچ فیلم سینمایی و یا مجموعه تلویزیونی ظاهر نشد و همین امر موجب گردید تا شایعه ممنوعیت چهره او در افکار عمومی القا گردد. او در مصاحبه اخیر خود متذکر می‌شود که به صورت رسمی چنین نکته‌ای به وی اعلام نشده بوده، اما عملا بسیاری از فعالان وابسته به دولت به دلیل مواضع نزدیک او به خواست مردم از همکاری با او پرهیز کرده‌اند.

خانم بیات، شرایط بسته اجتماعی و سیاسی در ایران، دستکاری و تحریف در واقعیت‌های تاریخی در قالب فیلم‌ها و خصوصا سریال‌های تلویزیونی و برخورد گزینشی با هنرمندان را از عمده دلایل خود برای ترک ایران و پناهندگی به یک دولت اروپایی اعلام کرده است.

بیشتر بخوانید.....
--%>

تبلیغات
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015