مسیح علی نژاد: ما ملت صلح طلبی هستیم که نه جنگ می خواهیم و نه جمهوری اسلامی دیکتاتوری
به روز شده در      چهارشنبه 17 بهمن 1397     -   Wednesday February 6 2019

مسیح علی نژاد روزنامه نگار ایرانی و فعال حقوق بشر که روز گذشته به ملاقات رسمی دو نفره با مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا دعوت شده بود، تأکید کرد: به جای محدودیت برای مردم ایران، با قدرت بیشتری حکومت جمهوری اسلامی را محدود کنند و معترضان و مخالفان این حکومت سرکوبگر را به رسمیت بشناسند.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
حمید سلیمانیان
وی در این ملاقات با اشاره به این مطلب که مقامات و مسئولین حکومت جمهوری اسلامی چهل سالِ تمام آمریکا را «شیطان بزرگ» خواندند، گفت: آنها از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند و پرچم این کشور را آتش زدند، ولی گرین کارت و اقامت و حق تحصیل در کشوری که «دشمن» خواندند، نصیب فرزندانشان شد. وی افزود: همین گروگان‌گیران خودشان نیز با کشوری که «شیطان بزرگ» خواندند پای میز مذاکره نشستند.
مسیح علی نژاد دراین نشست تأکید کرد: ما ملت صلح‌طلبی هستیم که نه جنگ می‌خواهیم و نه جمهوری اسلامی دیکتاتوری. بخش چشمگیری از جامعه ایرانی حاکمیت ظلم، اعدام و اعتراف و زندان را نمی‌خواهند اما صدای‌شان سانسور می‌شود.
وی تصریح کرد: ما ‌خواستار یک انتخابات آزاد و رفراندوم با نظارت بین‌المللی هستیم تا خودمان سرنوشت یک حکومت زورگو را تعیین کنیم و در این مسیر از تمام دولت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی دعوت می‌کنیم که صدای جامعه مدنی و معترضان و مخالفان جمهوری اسلامی را بشنوند و در مذاکراتشان با مقامات این حکومت هرگز پرونده چهل سال نقض حقوق انسانی و شهروندی ایرانیان را دفن نکنند. مسیح علی نژاد در پایان اشاره کرد:  به جای محدودیت مهاجرت برای مردم ایران، با قدرت بیشتری حکومت جمهوری اسلامی را محدود کنند و معترضان این حکومتِ سرکوب‌گر را به رسمیت بشناسند.
 
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
تبلیع شماره 3
تبلیع شماره 4
تبلیع شماره 5
تبلیع شماره 6
دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس‌آنجلس
دکتر شهریار راد
دکتر کامران یدیدی
خدمات بیمه صوفی
حمید سلیمانیان
تراولور
وستوود ویزن
کیو مارکت
مجیک تل
جواد دهقان
ژرژ اسحاقیان
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015