محکوم کردن رژیم جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه جهانی کتاب فرانکفورت
به روز شده در      سه شنبه 7 آبان 1398     -   Tuesday October 29 2019

روزنه: " حکومتی که نویسنده و روزنامه نگار را می کشد، کارگر معترض را زندانی می کند، حکومتی که حامی رسمی تروریسم اسلامی و جنگ و ناامنی در منطقه است، جایش در نمایشگاه کتاب فرانکفورت نیست!
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
مجیک تل

"مینا احدی فعال سیاسی در غرفه « کمیته بین المللی علیه اعدام» نمایشگاه جهانی کتاب که از ۱۶ اکتبر ۲۰۱۹ به مدت 5 روز در شهر فرانکفورت آلمان برگزار شد، با بیان این مطلب در سخنرانی خود اظهار داشت: این نمایشگاه جای رژیمی که آزادی بیان و اعتراضات و مبارزات مردم ایران را سرکوب می کند، نیست. من از همه شما ها می خواهم این واقعیت ها را دیده و از مبارزات مردم ایران برای رهایی از شر حکومت آپارتاید جنسی یاری کنید.

درمحوطه این نمایشگاه در طول این پنج روز چادر اطلاع رسانی کمیته  بین اللملی علیه اعدام و کمیته اینتگراسیون برپا بود. هزاران نفر ضمن بازدید از چادر اطلاع رسانی ، با دست اندکاران آن پیرامون موضوعات مربوط به ایران به بحث و گفتگو پرداختند.

 صدها نسخه اطلاعیه و ماتریال به زبانهای آلمانی و انگلیسی  و در افشاگری از سیاستهای سرکوبگرانه جمهوری اسلامی و سرکوب اعتراضات مردم توسط رژیم پخش شد. خواست اخراج جمهوری اسلامی از نمایشگاه ؛ حمایتش از ترویسم اسلامی، مهاجرت و پناهندگی، زنان و آزادی بیان و زندانیان سیاسی  و… از مهمترین مباحث بر سر میز اطلاع رسانی بود.

 

بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
تبلیع شماره 3
تبلیع شماره 4
تبلیع شماره 5
تبلیع شماره 6
دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس‌آنجلس
دکتر شهریار راد
دکتر کامران یدیدی
خدمات بیمه صوفی
حمید سلیمانیان
تراولور
وستوود ویزن
کیو مارکت
مجیک تل
جواد دهقان
ژرژ اسحاقیان
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015