آیت الله سیستانی در تقابل با خامنه ای
به روز شده در      جمعه 8 آذر 1398     -   Friday November 29 2019

خبرگزاری ایرانشهر: در آخرین بیانیه آیت الله سیستانی مرجع تقلید شیعیان عراق که در روز جمعه ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۹ در نماز جمعه کربلا قرائت شد او به صراحت اظهار داشت "حمله به کسانی که تظاهرات مسالمت‌آمیز می‌کنند، حرام است."
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
HEIDARI SAMAN

 

این در حالی است که خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی که نه فقط داعیه رهبری ایران و رهبری شیعیان جهان دارد، بلکه داعیه رهبری کل مسلمانان جهان را نیزدارد و در شروع اعتراضات مردم ایران به گرانی بنزین دستور به کشتن معترضان داد.

با توجه به دم فرو بستن و یا پذیرش امر خامنه ای توسط حسن روحانی رییس جمهور - علی لاریجانی رییس مجلس و ابراهیم رییسی رییس قوه قضاییه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، اعضای مجلس تشخیص مصلحت نظام ، سرکوبگران نیروهای مسلح و لباس شخصی های رژیم جمهوری اسلامی ، تمامی این افراد در ریختن خون معترضان ایرانی شریک خامنه ای هستند و به فعل حرام دست زده اند یا آن را تایید کرده اند.

شایان توجه است که آیت الله سیستانی متولد مشهد است و تحصیلات حوزه‌ی خود را در ایران‌گذرانده و پس از آن ساکن نجف درعراق شده است. در کارنامه تحصیلاتی او نام « خمینی» به عنوان استاد دیده نمی شود. آیت الله سیستانی موافق «جدایی دین از سیاست» است.  

 

بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
HEIDARI SAMAN
Shawn_Sedaghati
Mike-Rahbarian
Shiraz
Jahani
Ferdows
ketab gift
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015