تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران قهرمان شد
به روز شده در      پنجشنبه 20 مرداد 1401     -   Thursday August 11 2022

دیدار نهایی بخش تیمی مسابقات تنیس روی میز بانوان بازی های کشورهای اسلامی، در روز پنج شنبه 20 مرداد ( 11 آگوست) در قونیه بین کشورهای ایران و ترکیه برگزار شد که در این دیدار، شاگردان حمیده ایرانمنش موفق به کسب پیروزی ٣ بر ٢ شدند و به عنوان قهرمانی دست یافتند.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
ندا شهسواری، مهشید اشتری، شیما صفایی و پریناز حاجیلو نفرات تیم ملی ایران بودند که با سرمربیگری حمیده ایرانمنش به میدان رفتند.
در نخستین دیدار مهشید اشتری به مصاف اوزگه ییلماز، قهرمانی بخش انفرادی رفت و موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ نماینده ترکیه را شکست دهد. 
در مسابقه دوم، ندا شهسواری، کاپیتان تیم ملی ایران در مصافی پرهیجان با نتیجه ۳ بر صفر از سد سیبل آلتینکایا گذشت و تیم ایران را ۲ بر صفر پیش انداخت.
در مسابقه سوم که مصاف تیم های دو نفره بود تیم ایران متشکل از ندا شهسواری و شیما صفایی برابر تیم سیمای کولاک چکن و سیبل آلتینکایا به میدان رفت که با وجود رقابت پایاپای در نهایت این تیم حریف بود که با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید.
بازی چهارم را شیما صفایی برابر اوزگه ییلماز برگزار کرد که این مسابقه را نماینده ترکیه با برتری ۳ بر ۲ به پایان رساند تا دو تیم در امتیاز ۲ مساوی شوند.
در آخرین بازی مهشید اشتری رودرروی سیمای کولاک چکن قرار گرفت که این مسابقه با برتری ۳ بر یک اشتری همراه شد تا تیم ایران به مدال ارزشمند طلا دست پیدا کند.
در این بازیها تیمهای ازبکستان و مالدیو به مدال برنز مشترک دست یافتند.
 
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright ©